close Zavřít

PWS400K - FDM 3D tiskárna

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Přihlaste se k odběru

DOSTÁVEJTE INFO O SLEVÁCH

O značce Print With Smile

Značka patří do rodiny brandů naší společnosti FUEL INVEST, SE se sídlem v Praze. Společnost byla založena v roce 2012 a v současné době patří mezi přední evropské výrobce 3D filamentů (3D tiskových strun).

Společnost FUEL INVEST, SE se sídlem v Praze, byla založena v říjnu 2012 a je ryze českou společností bez zahraniční účasti.

Print With Smile

+
Produktů
1%
Láska k 3D tisku
Společnost FUEL INVEST, SE

Naše společnost FUEL INVEST, SE se sídlem v Praze, byla založena v říjnu 2012 a je ryze českou společností bez zahraniční účasti. V rámci obchodu se společnost začala v roce 2017 více soustředit na plastikářský průmysl.

V srpnu 2018 jsme ve spolupráci s VŠCHT Praha – Ústavem polymerů, získali dotaci od MPO v rámci OPPIK „Inovativní voucher“ na projekt „Vývoj nových směsí pro výrobu 3D tiskových strun“, související s vývojem spotřebního materiálu pro 3D tiskárny pracující v technologii FFF / FDM. V návaznosti na tento výzkum jsme zahájili vlastní výrobu filamentů pod značkou 3D FIlaments – Print With Smile.

Naše filozofie a cíle

FUEL INVEST, SE je mladá společnost, otevřená novým nápadům a připravená naplňovat požadavky zákazníků.

Hlavním cílem společnosti je poskytovat vysoce kvalitní 3D filamenty při zachování atraktivních cen a stálé dostupnosti. Vyrábět a dodávat funkční 3D tiskové struny, které požadují nároční zákazníci. Jedním z klíčových principů společnosti je individuální přístup a spokojenost zákazníků.

Značka Print With Smile

Značka patří do rodiny brandů naší společnosti FUEL INVEST, SE. Společnost byla založena v roce 2012 a v současné době patří mezi přední evropské výrobce 3D filamentů (3D tiskových strun).