Nově vyrábíme REFILL cívky. Postupně pro Vás

naskladňujeme různé materiály a barvy.

close Zavřít
DURABLACK Nozzle

DURABLACK Nozzle for 3D print - E3D/V6

790,00 Kč
S DPH 652,89 Kč bez DPH 2-3

PROTOPRINT tryska vychází z běžné délky trysek které používáte, avšak významně vylepšená. Naprosto přesné a precizní trysky jsou vyrobeny v ČR z odolné slitiny mědi, která je následně opatřena speciálními povrchovými úpravy pro dosažení maximální kvality.

PRŮMĚR TRYSKY

PROTOPRINT tryska vychází z běžné délky trysek které používáte, avšak významně vylepšná. Naprosto přesné a precizní trysky jsou vyrobeny v ČR z odolné slitiny mědi, která je následně opatřena speciálními povrchovými úpravy pro dosažení maximální kvality.

Měděné trysky jsou po výrobě pečlivě zkontrolovány a odvezeny na další zpracování formou průmyslové niklovací lázně, kde jsou uzavřeny póry materiálu. Jako finální krok je v inertním prostředí nanášen speciální typ DLC (diamantu podobný uhlík) povlaku který zaručuje skvělou kluznost, snadnou údržbu a prodlužuje životnost komponenty.

Výrobní proces je od počátku do konce prováděn v ČR a jeho každá fáze probíhá v odlišném výrobním či průmyslovém závodě z důvodu složitosti procesů a aplikací povrchů. Výsledkem je prvotřídní kvalita.

32607
15 ks